Waluta:
PLN
Informacje o sklepie

Opublikowano:

Nasza firma F.H.U. MIRIJAM powstała w roku 2009. Jesteśmy prężnie rozwijającą się firmą, która specjalizuje się w sprzedaży ubranek dla niemowląt tylko polskich producentów.

Spośród wielu producentów wybieramy najlepszych, tych którzy oferują polskie dzianiny, które posiadają odpowiednie atesty i certyfikaty np. "tekstylia godne zaufania", "bezpieczne dla dziecka".

Dla nas osobiście ważne jest by ubranka były nie tylko piękne, lecz również wygodne, praktyczne i miłe w dotyku. Aby każda mama cieszyła się ubrankiem swojego maleństwa nawet po kilkudziesięciu praniach. Staramy się zaspakajać gusta nawet najbardziej wymagających klientek. Nasze ubranka są w przystępnej cenie, przesyłki nie są wygórowane a szybka realizacja zamówień to również nasz atut.

Praktycznie każdego dnia w godzinach od 8:00 do 21:00 odpowiadamy na państwa pytania, szczególnie z portalu facebook. Zdajemy sobie sprawę, iż nie wszystkie panie potrafią dokonać zakupu przez sklep internetowy, więc dajemy możliwość zakupu poprzez wiadomość facebooka. Każdego dnia pracujemy na pełnych obrotach, żeby każda klientka była zadowolona. Nasza firma znajduje się w Bytomiu.

Serdecznie zapraszamy
Zespół DLA OKRUSZKA
Sklep zawieszony do odwołania. Brak możliwości zakupu.